Oud-besturen

Hieronder volgt een overzicht van de oud-besturen van Jonge Socialisten Groningen. Correcties, opmerkingen en toevoegingen kunnen gemaild worden naar secretaris@jsgroningen.nl.

Bestuur Tjepkema I (2016)

Rico Tjepkema – Voorzitter
Valentijn Tilder – Secretaris
Julian Bushoff – Vice-voorzitter / Penningmeester
Jasper Maurice Oenema – Algemeen Bestuurslid
Lars Anker – Algemeen bestuurslid

Bestuur Reinders II (2015/2016)

Reinder Reinders – Voorzitter
Rudolf Roedema – Secretaris
Rico Tjepkema – Penningmeester
Jasper Maurice Oenema – Algemeen Bestuurslid
Lars Anker – Algemeen bestuurslid

Bestuur Reinders I (2015)

Reinder Reinders – Voorzitter
Cecile Brouwer – Secretaris
Bart van Burg – Penningmeester
Linde Rutgers – Algemeen Bestuurslid

Bestuur de Haas I (2014/2015)

Dominique de Haas  –  Voorzitter
Linde Rutgers – Secretaris
Anna van den Assem – Penningmeester
Reinder Reinders – Algemeen Bestuurslid
Bart van Burg – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Oegema I (2014)

Jan Douwe Oegema  –  Voorzitter
Rianne Bartol – Secretaris
Anna van den Assem – Penningmeester
Reinder Reinders – Algemeen Bestuurslid
Linde Rutgers – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Holman II (2013)

Janneke Holman –  Voorzitter
Rianne Bartol – Secretaris
Annette de Vries – Penningmeester
Anna van den Assem – Algemeen Bestuurslid
Jan Douwe Oegema – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Holman I (2013)

Janneke Holman –  Voorzitter
Coen Veerman – Secretaris
Annette de Vries – Penningmeester
Anne Fokkema – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Krol III (2012)

Erwin Krol – Voorzitter
Elmar Smid – Secretaris
Simone Kobes – Penningmeester
Annette de Vries – Algemeen Bestuurslid
Sebastiaan Mulder – Algemeen Bestuurslid
Anne Fokkema – Algemeen Bestuurslid
Koen Leegte – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Krol II (2012)

Erwin Krol – Voorzitter
Elmar Smid – Secretaris
Simone Kobes – Penningmeester
Lester von Meijenfeldt – Algemeen Bestuurslid
Annette de Vries – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Krol I (2011)

Erwin Krol – Voorzitter
Elmar Smid – Secretaris
Niels Kramer – Penningmeester
Lester von Meijenfeldt – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Kappert III (2011)

Huub Kappert – Voorzitter
Erwin Krol – Secretaris
Niels Kramer – Penningmeester
Eline Diepeveen – Algemeen Bestuurslid
Lester von Meijenfeldt – Algemeen Bestuurslid
Chris Bakker – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Kappert II (2011)
Huub Kappert – Voorzitter
Erwin Krol – Secretairs
Niels Kramer – Penningmeester
Eline Diepeveen – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Kappert I (2010-2011)

Huub Kappert – Voorzitter
Erwin Krol – Secretaris
Martijn Peters – Penningmeester
Eline Diepeveen – Algemeen Bestuurslid
Niels Kramer – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Jonker III (2009)

Rick Jonker – Voorzitter
Huub Kappert – Secretaris
Martijn Peters – Penningmeester
Tom Plat – Algemeen Bestuurslid
Eline Diepeveen – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Jonker II (2009)
Rick Jonker – Voorzitter
Randy Martens – Vice-voorzitter
Jan-Binne Hulshoff – Secretaris
Roy Breedeveld – Penningmeester
Huub Kappert – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Jonker I (2008-2009)
Rick Jonker – Voorzitter
Jan-Binne Hulshoff – Secretaris
Roy Breedeveld – Penningmeester
Randy Martens – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Michels II (2008)

Jorn Michels – Voorzitter
Jacob Meijering – Secretaris
Roy Breedeveld – Penningmeester
Rick Jonker – Algemeen Bestuurslid
Jan-Binne Hulshoff – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Michels I (2008)

Jorn Michels – Voorzitter
Jacob Meijering – Secretaris
Jelmer Staal – Penningmeester
Sebastian Trip – Algemeen Bestuurslid
Rick Jonker – Algemeen Bestuurslid
Roy Breedeveld – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Amraoui I (2007)

Nadia Amraoui – Voorzitter
Jacob Meijering – Secretaris
Randy Martens – Penningmeester
Sjoerd van de Berg – Bestuurslid Werkgroepen en Ledenbeleid
Lilian Hoogenboom – Bestuurslid Training en Scholing

Bestuur Emmelkamp II (2006)

 

Michiel Emmelkamp – Voorzitter
Jorn Michels – Secretaris
Margriet van der Lei – Penningmeester
Wouter van Geffen – Algemeen Bestuurslid
Jacob Meijering – Algemeen Bestuurslid
Randy Martens – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Emmelkamp I (2006)

Michiel Emmelkamp – Voorzitter
Jorn Michels – Secretaris
Margriet van der Lei – Penningmeester
Wouter van Geffen – Algemeen Bestuurslid
Jacob Meijering – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Zeer III (2006)

Paul Zeer – voorzitter
Wietse Bandstra
Michiel Emmelkamp
Jorn Michels

Bestuur Zeer II (2005)

Paul Zeer – Voorzitter
Malinche van der Hoog – Secretaris
Wietse Bandstra – Penningmeester
Michiel Emmelkamp – Algemeen Bestuurslid
Jorn Michels – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Zeer I (2005)

Paul Zeer – Voorzitter
Malinche van der Hoog – Secretaris
Wietse Bandstra – Penningmeester
Michiel Emmelkamp – Algemeen Bestuurslid

Bestuur van der Meer IV (2004)


Sippy van der Meer – Voorzitter
Annie van der Velden – Secretaris
Johan Sterrenburg – Politiek Secretaris
Huub van der Heijdt – Penningmeester
Paul Zeer – Algemeen Bestuurslid

Bestuur van der Meer III (2004)
Sippy van der Meer – Voorzitter
Annie van der Velden – Secretaris
Johan Sterrenburg – Politiek Secretaris
Huub van der Heijdt – Penningmeester

Bestuur van der Meer II (2003)
Sippy van der Meer – Voorzitter
Ritske Dankert – Secretaris
Daan Bultje – Penningmeester
Johan Sterrenburg – Algemeen Bestuurslid
Annie van der Velden – Algemeen Bestuurslid

Bestuur van der Meer I (2003)
Sippy van der Meer – Voorzitter
Ritske Dankert – Secretaris
Juli Sarbo – Penningmeester
Johan Sterrenburg – Algemeen Bestuurslid
Daan Bultje – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Bultje III (2003)
Daan Bultje – Voorzitter
Ritske Dankets – Secretaris
Juli Sarbo – Penningmeester
Laura Smit – Algemeen Bestuurslid
Sippy van der Meer – Algemeen Bestuurslid

Bestuur Bultje II (2002)
Daan Bultje – Voorzitter
Laura Smit – Secretaris
Gijsbert van Iterson Scholten – Penningmeester

Bestuur Bultje I (2002)
Daan Bultje – Voorzitter
Juli Sarbo – Secretairs
Michiel Rademaker – Algemeen Bestuurslid

Jonge Socialisten in de PvdA